Wizytówki z logo i opisem

Wizytówki z logo i opisem Twoich usług. Wizytówki firmowych usług to projekt i druk firmowych wizytówek na, których będziesz mogła zaprezentować usługi swojej firmy wraz z Twoim logo i danymi do kontaktu. Wizytówki to świetna reklama dla Twojej firmy i może Ci pomóc w zdobywaniu klientów. Cennik wizytówek zaczyna się od 270 złoty za 500 sztuk. W cenie wizytówki jest proste logo i opis usług Twojej firmy jak i również kontakt do Ciebie.

Rodzaje dostępnych wizytówek

51 1

Wizytówka 300 g/m2 z logo i tekstem

CENA: 270 zł

Wizytówka z logo i opisem Twoich usług w języku polskim. Proste logo, wymiar wizytówki 85×55 mm, Papier 300 g/m2, mat, dwustronny druk kolorowy, ilość 500 sztuk, wykonanie wizytówki to od 5 do 10 dni roboczych. Istnieje możliwość dodruku na życzenie. 

51 1

Wizytówka 400 g/m2 z logo i i tekstem

CENA: 360 zł

Wizytówka z logo i opisem Twoich usług w języku polskim. Proste logo, wymiar wizytówki 85×55 mm, Papier 400 g/m2, błysk, offsetowy dwustronny druk kolorowy, ilość 500 sztuk, Wykonanie wizytówki od 5 do 10 dni roboczych. Istnieje możliwość dodruku na życzenie. 

50 1

Projekt nowej wizytówki wraz z logiem

CENA: Wycena

Projekt logo dla usług Twojej firmy czyli Twoje nowego logo. Projekt logo opiera się usługach i produktach, które oferujesz klientom swoje firmy. Wycena takiego projektu jest indywidualna i zależna od trudności wykonania takiej wizytówki. 

Jak zamówić wizytówki?

By dokonać zamówienia jednej z dostępnych wizytówek na stronie internetowej White Red Flower należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie. Po odebraniu Twojej wiadomości zostaje wysłana Ci oferta w której znajduje się opis i cena wykonania Twojej firmowej wizytówki. Jeśli się zgadzasz na cenę usługi wykonania dla Ciebie wizytówek dokonujesz płatności na stronie Piękna dla Ciebie lub na podany numer konta. Jeśli posiadasz własne logo to osadzam je na Twojej wizytówce wraz z danymi do kontaktu do Ciebie, jeśli natomiast nie posiadasz logo swojej firmy to nic się nie martw w cenie tej usługi jest również proste logo, które zostanie osadzone na Twojej wizytówce. Następnie wykonany projekt zostaje wysłany do Ciebie do zatwierdzenia. Jeśli zatwierdzisz projekt wizytówki to wizytówka zostaje wydrukowana i wysłana do Ciebie na podany adres. Czas realizacji Twojego zamówienia to od 5 do 10 dni roboczych. Po tym okresie wizytówka zostaje wysłana na Twój adres. Czas dostarczenia Ci wizytówek to od 3 do 7 dni roboczych.