Cennik

Cennik usług na stronie White Red Flower w Polsce. Wszystkie produkty i usługi są dostępne na stronie w zakładce sklep, gdzie można dokonać zapłaty za usługi związane z reklamą na stronie beautifullbody.pl jak i również produkty firmy whiteredflower.pl w Polsce. Wszystkie ceny posiadają podatek VAT. 

Cennik ogłoszenia i zakładki na stronie

 • Ogłoszenie na stronie płatność miesięczna 45 zł

  Ogłoszenie zostaje osadzone w pasującym do usługi miejscu na stronie. Cena zawiera wykonanie ogłoszenia i osadzenie go na stronie whiteredflower.pl Nie ma umowy więc jeśli nie dokonasz wpłaty to ogłoszenie znika ze strony whiteredflower.pl

 • Ogłoszenie i zakładka na stronie płatność miesięczna 60 zł

  Ogłoszenie i prosta zakładka zostaje osadzone w pasującym do usługi profilu. Cena zawiera wykonanie ogłoszenia i zakładki jak i osadzenie ich na stronie whiteredflower.pl Twoja strona zostanie stworzona, a link będzie wyglądał tak www.whiteredflower.pl/nazwatwojejfirmy Link do swojej nowej strony (zakładki) możesz umieszczać wszędzie tam gdzie się reklamujesz.

 • Firmowa zakładka na stronie płatność miesięczna 100 zł

  Ogłoszenie i zakładka firmowa zostaje osadzona w pasującym do usługi profilu. Cena zawiera wykonanie ogłoszenia i zakładki firmowej (strony) jak i osadzenie ich na stronie whiteredflower.pl W cenie zakładki jest osadzenie tekstów jak i również zdjęć. Link do Twojej strony będzie wyglądał tak www.whiteredflower.pl/nazwatwojejfirmy Link do swojej nowej strony (zakładki) możesz umieszczać wszędzie tam gdzie się reklamujesz.

Reklama na stronie banery i zdjęcia​

 • Zdjęcia na stronie z reklamą firmy 40 zł/m

  Jeśli chcesz dodać zdjęcie na stronie wraz z opisem reklamującym Twoje firmowe usługi to możesz to zrobić w miejscach do tego przeznaczonych czyli tam, gdzie widzisz zdjęcie z napisem "Dodaj tu swoje ogłoszenie".

 • Baner reklamowy na stronie od 60 zł/m

  Jeśli chcesz dodać baner reklamowy wraz ze zdjęciem i opisem to koszt w zależności od strony jest od 60 do 1200 złoty miesięcznie.

Tworzenie stron internetowych

 • Stworzenie strony internetowej 1250 zł

  Jeśli chcesz się dowiedzieć co będzie zawierać Twoja nowa strona internetowa to wejdź w zakładkę usługi w menu strony i wybierz tworzenie stron internetowych. Koszt utworzenia strony jest bardzo niski i dlatego by utrzymać stronę w dobrej kondycji należy wykonywać miesięczną konserwację strony jak i również osadzać zdjęcia i teksty na stronie, które sprawią, że Twoja strona będzie wysoko w wyszukiwarkach internetowych. Pełna usługa oferty stworzenia strony internetowej znajduje się menu strony.

Baner reklamowy z logo i opisem

 • Baner reklamowy PVC 480 zł

  Cena banera reklamowego z materiału PVC o grubości 510 g/m2 wraz z osadzeniem logo i potrzebnych napisów w języku polskim w formie prostokąta o wymiarze 200 × 100 cm. Cena zawiera wykonanie dla klienta baner w terminie od 5 do 10 dni roboczych. Cena banera na innych materiałach jest dostępna na stronie.

 • Baner reklamowy z innych materiałów Wycena zł

  Baner reklamowy z innych materiałów niż PVC jest wyceniany indywidualnie.

Reklama na szybę i auto naklejka przeźroczysta

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 50 cm 252 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu i druk naklejki.

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 80 cm 292 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu i druk naklejki.

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 100 cm 337 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu i druk naklejki.

Reklama na szybę i auto naklejka na klej

Cena naklejki jest uzależniona od jej rozmiarów i trudności jej wykonania. Przykładowe ceny wykonania naklejki mocowanej na klej. 

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 50 cm 270 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu i druk naklejki.

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 80 cm 315 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu i druk naklejki.

 • Wymiary: szerokość 100 cm i wysokość 100 cm 360 zł

  Cena zawiera stworzenie projektu i druk naklejki.

Wizytówki z logo i opisem

 • Wizytówka 300 g/m2 z logo i tekstem 270 zł

  Wizytówka z logo i opisem Twoich usług w języku polskim. Proste logo, wymiar wizytówki 85×55 mm, Papier 300 g/m2, mat, dwustronny druk kolorowy, ilość 500 sztuk, wykonanie wizytówki od 5 do 10 dni roboczych. Istnieje możliwość dodruku na życzenie.

 • Wizytówka 400 g/m2 z logo i i tekstem 360 zł

  Wizytówka z logo i opisem Twoich usług w języku polskim. Proste logo, wymiar wizytówki 85×55 mm, Papier 400 g/m2, błysk, offsetowy dwustronny druk kolorowy, ilość 500 sztuk, Wykonanie wizytówki od 5 do 10 dni roboczych. Istnieje możliwość dodruku na życzenie.

 • Projekt nowej wizytówki wraz z logiem Wycena zł

  Projekt logo dla usług Twojej firmy czyli Twoje nowego logo. Projekt logo opiera się usługach i produktach, które oferujesz klientom swoje firmy. Wycena takiego projektu jest indywidualna i zależna od trudności wykonania takiej wizytówki.